Divize společnosti ELKOV elektro a.s.

Oddělení

Prodej nářadí

Prodej nářadí

Oddělení nářadí nabízí kompletní výběr síťového, aku a hydraulického nářadí. Pod značkami Milwaukee, DeWALT, Makita, XTLine a dalších, můžete najít celou řadu strojů - úhlové brusky, vrtačky s příklepem i bez, šroubováky – i gyroskopické, kombinovaná a vrtací kladiva, pro elektrikáře tolik důležité drážkovací frézy, dále kotoučové, přímočaré nebo mečové pily. Součástí nabídky jsou také akumulátorové svítilny, staveništní rádia, horkovzdušné pistole a široká nabídka laserů. Portfolio doplňují průmyslové vysavače nebo čisticí a mycí technika Kärcher.

V příslušenství, zastoupeném značkami Stanley Black & Decker, DeWALT, MILWAUKEE, RUKO, Rhodius, najdete rozsáhlou řadu vrtáků, brusných kotoučů, diamantových kotoučů, sad bitů, korunek a mnoho dalšího. Specializované nářadí pro elektrikáře zastupuje značka NG elektro, GPH sortiment lisovacích kleští, FLUKE měřicí technika, RUNPOTEK a Canfor nabízí protahovací pera a příšlušenství.

Značky Stanley Black & Decker, Wiha, NG TOOL a Knipex, zaměřené na ruční nářadí, zastupují sortiment kleští, šroubováků, úložných pořadačů, pracovních brašen nebo vodotěsných pořadačů. V nabídce jsou k dispozici od jednotlivých kusů po kompletně vybavené sety, případně samostatné kufry připravené k vybavení dle vlastních požadavků.

Nedílnou součástí sortimentu v oddělení nářadí jsou také osobní ochranné pracovní prostředky a pomůcky zajišťující bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Zástupci v této kategorii jsou 3M a Canis.

V sortimentu najdete i specializované ochranné pomůcky pro vysoké napětí - helmy, sluchátka, rukavice či brýle značek PRO8 a Elektropomůcky Pardubice. V nabídce máme také spojovací materiál, např. Fischer, HL systém nebo HPM tec.

V oddělení nářadí si můžete ale zakoupit řadu dalšího sortimentu. Najdete zde pájky, popisovače, zahradní nářadí jako je lopata, hrábě, dále míchačky, autokosmetiku nebo čisticí prostředky.  

Nechybí lepidla, spreje, stavební hmoty, montážní pěny, tmely a silikony. Nedílnou součástí je i pasivní protipožární ochrana – certifikovaná řada produktů pro protipožární ochranu Den Braven.

Od roku 2022 máme výhradní zastoupení značky Pancontrol - specialisté na výrobu vysoce přesných měřicích přístrojů. V nabídce naleznete multimetry, proudové kleště, zkoušečky napětí, ale také speciální přístroje na měření teploty, vlhkosti, délky kabelů a mnoho dalšího.

KATALOG PANCOTROL

V případě, že chcete nakoupit online, využijte náš e-shop.

V případě, že nás chcete navštívit osobně

Prodejna nářadí

Oddělení nářadí Brno

Sokolova 701/1f

Otevírací doba

Po - Pá: 6.30 - 16.30 hod.
So: 7.00 - 12.00 hod.

 
Rychlý kontakt

obsluha prodejny
725 653 987
prodejna.naradi@elkov.cz

Oddělení nářadí Praha 9

K Bílému vrchu 3140/20

Otevírací doba

Po - Čt: 7.00 - 16.30 hod.
Pá: 7.00 - 15.00 hod.
Rychlý kontakt

obsluha prodejny
725 653 962
praha.pocernice@elkov.cz

Kontaktujte naše obchodníky

V případě, že Vás nabídka zaujala a e-shop nebo naši prodejnu využít nechcete, kontaktujte naše obchodní zástupce.

Ondřej Fiala

obchodní zástupce pro oblast západ ČR

725 653 396
ondrej.fiala@elkov.cz

Marek Šenkýř

obchodní zástupce pro oblast střed ČR

725 653 986
marek.senkyr@elkov.cz